Kurumsal

Malatya şehir merkezinde modern çizgilerle tasarlanmış güleryüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinen Avşar Otel 1 king size, 3 jakuzi, 5 suit toplam 66 oda 135 yatak  olarak hizmetinizdedir. Ayrıca Otelimiz  700 kişilik restaurant, 600 kişilik çok amaçlı salon, 700 kişilik teras (kapalı) 100 kişilik lobiye 150 kişilik  salonunları ile etkinliklerinizde güleryüzlü kadrosuyla evsahipliği yapmak üzere sizleri beklemektedir.
 
Malatya hava Alanına yalnızca 30 km. uzaklıkta bulunmaktadır.  Malatya iş merkezinin kalbinin attığı yerde bulunan Avşar Otel yanısıra eğlence ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır. Yeşil alanlara ve tarihi mekanlara yürüme mesafesi ile şehrimizin tarihine yolculuk yapmanıza da imkan tanıyacaktır.
 
Malatya'ya özgü misafirperverlik Avşar Otel'de sizleri bekliyor.
 
MİSYONUMUZ
 
Hizmet sektöründe güleryüzlü hizmet, güven ve samimi yaklaşımı prensip edinen Avşar Otel profesyonel kadrosuyla misafirlerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya önem vermektedir.
 
VİZYONUMUZ
 
Müşteri memnuniyetine odaklı güler yüzlü hizmet anlayışımızla kurumsal yapıda Malatya'da şehir otelciliğinde en üst noktalarda yerimizi almak.
 
DEĞERLERİMİZ
 
    * Hizmette müşteri memnuniyeti
    * Kurumsal anlayışta yönetim
    * Güleryüzlü personel
    * Misafirperverlik
    * Gelişime açık olmak
    * Güvenilirlik ve samimiyet
    * Konfor ve teknolojiyi hizmette sunmak
papatya film